Výroba

 

Reference z mojí praxe


Sériová výroba držáků cívek pro šicí stroje. Zákazník požadoval úsporu materiálu a snížení ceny. Podle původních držáků vyráběných ze silonu došlo k inovaci a požadovanému odlehčení. Pevnost dílu zůstala zachována, avšak s výraznou úsporou materiálu. Klasická výroba odlehčeného tvaru by byla cenově nákladná, ale pomocí technologie 3D tisku výrazně...

Koncové krytky pro tzv. podlahové vyústky. Jelikož se jedná o složitý a pokaždé jiný tvar, výroba klasickou metodou obrábění z hliníku by byla finančně náročná. Pomocí 3D tisku došlo ke snížení nákladů a zrychlení výroby. Vyráběno v několika opakujících se sériích.

Modely bobu

25.01.2018

Tisk modelů dvojbobu pro společnost zabývající se grafickými službami. Boby byly doplňujícím presenčním prvkem k příležitosti ZOH 2018. Tisknuto z PLA.

Výroba repliky elektronického bicí Klone kit, konkrétně dvou padů. Originál se vyráběl v Anglii v roce 1982 a u nás na ně hrál například Dalibor Janda. Zákazník originál nesehnal, tak se vyrobila kopie podle dobových snímků. Tisknuto z PET-G.